LT
EN
RU

 

 

Apie mus

UAB „PATIKIMUMO GARANTAS“ yra apskaitos, mokesčių ir finansines paslaugas teikianti įmonė. Mūsų įmonę atstovauja ilgametę patirtį turintys buhalteriai ir mokesčių specialistai, savo praktines žinias išugdę įvairaus profilio bei pačių sudėtingiausių įmonių finansinėje apskaitoje. Mes galime pasidžiaugti sėkmingu bendradarbiavimu ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio verslininkais, suteikiant jiems aukščiausios kokybės paslaugas ir sprendimus. Įmonės konsultantai gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą ir patarti visais Lietuvos, Europos Sąjungos apskaitos, mokesčių, taip pat tarptautinio apmokestinimo klausimais.

Šiuolaikinio verslo pasaulyje sprendžiant įmonės finansinės apskaitos tvarkymo problemą susiduriama su problema – samdyti individualų apskaitos specialistą, ar patikėti apskaitos tvarkymą juridiniam asmeniui. Šiam sprendimui priimti būtina įvertinti visas „už“ ir „prieš“ lemiančias aplinkybes. Remiantis dabartine rinkos analize, taip pat ir "PATIKIMUMO GARANTO" manymu, Jums siūlomas apskaitos tvarkymas įmonės pagalba yra pranašesnis:

  • kiekvieną probleminį klausimą sprendžia grupė specialistų;
  • mėnesinis mokestis yra mažesnis už individualaus buhalterio išlaikymo kaštus;
  • įmonė sumažina riziką individualaus buhalterio nekompetencijos atveju;
  • komercinės paslapties apsaugą užtikrina paslaugų sutartis;
  • galimos žalos riziką padengia civilinės atsakomybės draudimas.

Tvarkant finansinę apskaitą  klientui tereikia pateikti pirminius apskaitos dokumentus, kurių surinkimą "PATIKIMUMO GARANTAS" gali organizuoti pats. Apdorojus pirminius apskaitos duomenis, mūsų įmonė paruošia visas ataskaitas ir deklaracijas ir pristato atitinkamoms institucijoms (VMI, SODRA, Statistikos departamentas ir kt.). Jeigu Jūsų apskaita buvo tvarkoma netinkamai ar Jūs nesate tikras buvusio apskaitos darbuotojo kompetencija, mūsų įmonė yra pajėgi Jūsų apskaitą revizuoti ir sutvarkyti.  Pastaruoju metu jaučiamas didelis finansinės analizės paslaugų poreikis: mes galime Jums pateikti pardavimų pelningumo, turto ar savininkų nuosavybės grąžos ir kitų rodiklių apskaičiavimus, įvertinti Jūsų būsimą partnerį ar skolininką.

"PATIKIMUMO GARANTAS" nesikoncentruoja vien tik į techninę apskaitos paslaugą, kaip dauguma mūsų konkurentų. Šiandieninės Lietuvos verslininkų galimybės dažnai pareikalauja įvairiapusės kvalifikacijos ir netradicinių sprendimų. Nuolat besikeičiantys teisės norminiai aktai, nauji ES reikalavimai yra didelis sunkumas individualiai samdomam darbuotojui. PATIKIMUMO GARANTAS visas šias problemas sprendžia kartu su advokatų kontora.

PATIKIMUMO GARANTAS savo klientams siūlo visą paslaugų kompleksą, o pasirinkdami mus Jūs galite apsibrėžti gautinų paslaugų apimtį pagal asmeninius Jūsų poreikius. Siūlydama savo paslaugas mūsų įmonė išvaduoja Jus nuo aukščiau aptartų rūpesčių ir leidžia sukoncentruoti visas pajėgas į Jūsų pagrindinį tikslą.

 

 

Klauskite dėl buhalterinių paslaugų

Prisijungti