LT
EN
RU

 

 

Apskaitos tvarkymas

   Buhalterinė apskaita yra ūkinių operacijų ir ūkinių įvykių, išreikštų pinigais, registravimo, grupavimo ir apibendrinimo sistema.
   Profesionalus įmonės apskaitos tvarkymas, tai efektyvios įmonės veiklos rodiklis . Įmonė skaičiuoja išlaidas, pajamas, pelną. Taip pat moka įvairius mokesčius. Todėl būtina vesti įmonės veiklos apskaitą ir visus procesus įforminti dokumentuose, kaip to reikalauja galiojantys įstatymai bei norminiai aktai. Teisinga ir patikima įmonės apskaitos tvarkymo sistema sąlygoja sėkmingą veiklą.
   Apskaitos sistemą lemia ūkio subjekto teisinė forma, ūkio subjekto dydis, veiklos pobūdis ir nuosavybės forma. Į apskaitą privaloma įtraukti visas ūkines operacijas ir ūkinius įvykius. Ūkio subjektai, tvarkydami apskaitą, daro dvejybinį įrašą. Įmonės veda apskaitos registrą.
   Apskaitos tvarkymas apima dokumentavimą, inventorizaciją, sąskaitas, dvejybinį įrašą, kalkuliaciją, balansą.
Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas reikalauja specialių žinių. Todėl pravartu tai patikėti kvalifikuotai bendrovei, teikiančiai įmonės apskaitos tvarkymo paslaugas, kaip antai UAB „Patikimumo garantas“.
   Apskaitos įmonė buvo įkurta teikti verslo konsultavimo paslaugas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Per kelerius metus mūsų įmonė išaugo, kad atitiktų klientų poreikius.    Šiandien mes teikiame pilną apskaitos, buhalterijos, atlyginimų, mokesčių, verslo konsultacijų ir finansines paslaugas. Mūsų įmonėje dirba profesionalūs, kvalifikuoti darbuotojai, kurie užtikrins visus jūsų poreikius.
   UAB „Patikimumo garantas“ dirba, kad padėtų jums padaryti teisingus verslo apskaitos sprendimus ir taip galėtumėte didinti savo įmonės pelningumą.
   Mūsų įmonė siūlo prižiūrėti apskaitos ir administravimo funkcijas jūsų įmonėje, teikti konsultacijas visais mokesčių, finansiniais klausimais, įskaitant mokesčių planavimo, apskaitos tavrkymo, audito paslaugas.

 

 

Klauskite dėl buhalterinių paslaugų

Prisijungti