LT
EN
RU

 

 

Buhalterinės paslaugos

   Apskaitos įmonė UAB „Patikimumo garantas“ skiria pagrindinį dėmesį buhalterijos, apskaitos, mokesčių ir finansinio planavimo paslaugoms. Įmonė siekia būti patikimu partneriu savo klientams planuojant finansų ir mokesčių strategijas, siekiant padidinti jūsų pajamas po mokesčių ir sumažinti fizinių ir juridinių asmenų mokesčius. Mes padedame pripažinti problemines sritis ir ieškome būdų jas išspręsti. Patikėkite mums savo įmonės apskaitą ir jūs galėsite sutelkti dėmesį į savo produktus ir klientus. Apskaitos įmonė siūlo visą spektrą buhalterinės apskaitos paslaugų.
   Mūsų teikiamos buhalterinės paslaugos apima finansinės ir mokestinės apskaitos tvarkymą, konsultacijas buhalterinės apskaitos klausimais, konsultacijas mokesčių klausimais, finansinių ataskaitų ruošimą pagal kliento poreikius (paruošime įmonės mėnesio finansines ataskaitas, kas sudaro sąlygas geriau stebėti įmonės finansinę būklę, pelną ir pinigų srautus) , darbo užmokesčio apskaičiavimą (apskaičiuosime darbo užmokestį, reikalingas mokesčių atskaitymo pajamas, atspausdinsime darbo užmokesčio lapelį ir santrauką, ir parengsime išsamų darbo užmokesčio registrą), deklaracijų tvarkymą ir pildymą, įmonių statistinių ataskaitų pildymą. Apskaitos įmonė taip pat teikia šias paslaugas: atsargų apskaita, mokesčių apskaita, pajamų apskaita, prekių apskaita, pvm apskaita, pinigų apskaita, sąnaudų apskaita. Be minėtų paslaugų taip pat teikiame kvalifikuotas konsultacijas apie kliento bendrovės buhalterinės apskaitos tvarkymo problemas ir privalumus, buhalterinės apskaitos specifiką bei naujoves mokesčių srityje.
   Mokesčių reglamentai tampa vis sudėtingesni kiekvienais metais. Nesilaikymas ar nežinojimas gali sąlygoti dideles palūkanas ir baudas. Teisingas supratimas ir pasinaudojimas mokesčių lengvatomis gali žymiai sumažinti išlaidas. Mūsų mokesčių buhalteriai yra pasirengę padėti jums laikytis visų taikytinų mokesčių teisės aktų ir tokiu būdu sumažinti savo mokesčių naštą. Mūsų buhalterinės paslaugos apima mokesčių grąžinimo paruošimą (pelno mokesčio grąžinimo rengimas, darbo užmokesčio fondo mokesčio grąžinimo rengimas, mokesčių planavimas) , atstovavimą nagrinėjant mokestinius tyrimus, mokesčių įtakos investicijų planavime įvertinimą ir kitas finansines paslaugas reikalingas mūsų klientams.

 

 

Klauskite dėl buhalterinių paslaugų

Prisijungti