LT
EN
RU

 

 

Buhalterinė apskaita

Kodėl verta buhalterinę apskaitą patikėti mums?

Turėti buhalterinės apskaitos tarnybą, sukurti darbuotojams brangiai kainuojančias darbo vietas, samdytis kvalifikuotą buhalterinės apskaitos specialistą šiais laikais gali sau leisti tik didelės įmonės. Todėl Lietuvoje jau įprasta, kad mažoms ir vidutinėms įmonėms buhalterinės apskaitos, mokesčių ir finansines paslaugas teikia profesionalios tokias  paslaugas teikiančios įmonės. Viena iš jų – UAB „PATIKIMUMO GARANTAS“.

Šioje įmonėje dirba ilgametę patirtį sukaupę buhalterinės apskaitos ir mokesčių specialistai, turintys aukštąjį išsilavinimą ir daug praktinių žinių mokestinės, finansinės apskaitos, įvairaus profilio įmonių finansų valdymo srityje.

 Išsami rinkos analizė parodė, kad dabartiniame verslo pasaulyje taupymas – viena iš sėkmės prielaidų. Samdytis įmonę buhalterinei apskaitai vesti naudinga ne vien dėl to, kad mėnesinis mokestis yra mažesnis už samdomo buhalterinės apskaitos specialisto išlaikymo kaštus. Ne mažiau svarbios ir šios priežastys:

   Kiekvieną probleminį klausimą sprendžia patyrusių ir kvalifikuotų specialistų grupė;  

 Įmonė sumažina riziką individualaus buhalterinės apskaitos specialisto nekompetencijos atveju;

 – Komercinės paslapties apsaugą užtikrina paslaugų sutartis;

  Galimos žalos riziką padengia civilinės atsakomybės draudimas;

  UAB „Patikimumo garanto“ teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos yra tiesioginės sąnaudos, todėl sutaupomi socialinio draudimo ir gyventojų pajamų mokesčiai, lyginant su atveju, kai samdomas buhalterinės apskaitos specialistas - fizinis asmuo.

 Kad klientų buhalterinė apskaita būtų tvarkoma profesionaliai, patogiai ir greitai, UAB „Patikimumo garantas“ naudoja modernias buhalterinės apskaitos tvarkymo programas ir dirba nuotoliniu būdu – internetu. Klientui tereikia pačiam pateikti pirminius apskaitos dokumentus arba patikėti juos susirinkti UAB "PATIKIMUMO GARANTAS" specialistams. Apdorojęs pirminius buhalterinės apskaitos duomenis, mūsų darbuotojai paruoš visas reikalingas ataskaitas, deklaracijas bei pristatys atitinkamoms institucijoms (VMI, SODRAI, Statistikos departamentui ir kt.).

 

 

Klauskite dėl buhalterinių paslaugų

Prisijungti