LT
EN
RU

 

 

UAB Steigimas

   UAB steigimas Lietuvoje yra pakankamai painus: ketinančius pradėti savo verslą iš tiesų gali išgąsdinti kalnai popierių, kuriuos teks užpildyti, ir biurokratijos koridoriai, kuriuos teks pereiti. Ir visur teks mokėti.

   Nutarusių užsiimti UAB steigimu pirmiausia laukia apsilankymas registrų centre. Čia Jums išduos pažymą apie UAB pavadinimo rezervaciją. Antrasis žingsnis – UAB steigėjai sudaro uždarosios akcinės bendrovės steigimo sutartį, kurią reikia pateikti bankui, kad būtų suformuotas UAB įstatinis kapitalas. Reikalingi ir kiti dokumentai, kurie priklauso nuo akcininkų skaičiaus, – UAB steigimo sutartis, protokolas, JAR1, bendrovės akcininkų sąrašas (jei yra daugiau akcininkų) arba vienintelio UAB steigėjo sprendimas bei steigimo aktas.

    Banke pateikiate UAB steigimo sutartį ir atidarote kaupiamąją bendrovės sąskaitą UAB įstatiniam kapitalui suformuoti. Į šią sąskaitą akcininkai įneša savąją įstatinio kapitalo dalį. Bankas išrašo pažymą apie UAB įstatinio kapitalo formavimą.

    Tuomet reikia kreiptis į notarą. Po to į registrų centrą – pateikiami įmonės įstatai ir JAR1, reikalingas patalpų, kuriose yra registruojamas UAB, savininko sutikimas. Jeigu patalpos jūsų, tuomet reikia pateikti dokumentą su nuosavybės teisėmis. Sumokėsite 58 už uždaros akcinės bendrovės registravimą. Po trijų dienų gausite išrašą iš registrų centro.

    Tačiau darbas dar nebaigtas – būtina pasigaminti UAB antspaudą.

    Po ilgų klaidžiojimų pagaliau turite rezultatą: įskaitant notaro paslaugas uždarosios akcinės bendrovės steigimas Jums kainuos apie 232 – 261. Tuo tarpu jeigu  paslaugas patikėtumėte profesionalams iš UAB „Patikimumo garantas“, kuri teikia UAB steigimo, likvidavimo, buhalterines apskaitos, mokesčių ir finansines paslaugas, tai mes viską atliktume už Jus. Galime patikinti – mes sutaupysime Jūsų, įmonės steigėjo laiką, nervus ir pinigus. UAB „Patikimumo garantas“ specialistai visuomet informuoti apie įstatymų pasikeitimus, todėl jums pačiam neteks gaišti laiko dėl nuolat besikeičiančios tvarkos ar įstatymų.

    Apsisprendėte UAB steigimą patikėti profesionalams iš UAB „Patikimumo garantas“? Neapsirikote – juk ir vėliau jie pateiks naudingų sprendimų. Vienas iš jų – kaip geriau tvarkyti buhalterinę apskaitą.

 

 

Klauskite dėl buhalterinių paslaugų

Prisijungti